920934_519643244762318_764753528_o

Olomoucká sportovní tragédie

Předně si dovolím zkopírovat své vyjádření k dění mezi fanoušky Sigmy a Mory ze dne 31. května 2014…

Vy, co se smějete tomu, že Sigma spadla, nebo píšete, ať už se do ligy ani nevrací atp., si dejte před zrcadlem alespoň 30 facek, přesně po tolika letech nejvyšší soutěž náš olomoucký klub opouští!
Přijde mi to docela dementní se tady předhánět v tom, který klub, zda Sigma či Mora, je lepší…
Oba jsou to ty NAŠE!!! OLOMOUC!!!

K tomu, co se děje mezi olomouckou sportovní veřejností, už se asi nemá cenu dále vyjadřovat… Kdyby hrála Olomouc extraligu v kuličkiádě, budu jí fandit taky! :-)

Jinak námi všemi milovaná Sigmička bohužel opuští nejvyšší fotbalovou ligu, tudíž se mužeme těšit snad jen na zápasy s Opavou. Ale přesto doufám a pevně věřím, že ihned po roce do nyní již nově Synot ligy, se Modro-bílá lavina vrátí!
Alespoň, že budeme nyní moci chodit na zvučná hokejová jména v Tipsport extralize v ledním hokeji! Je smutné, že když se konečně povedl postup v hokeji, tak přišel pád ve fotbale. Takže za rok se mi ten můj sen už ale určitě splní, oba mé milované kluby budou hrát v nejvyšší soutěži! ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>